Nezávazná poptávka
Mísič hlíny Shimpo NRA 04 Zobrazit větší

Mísič hlíny Shimpo NRA 04

Výkon motoru: 200 W
Přípojka: 230 V 
Konstrukce s dvěma šneky
Vytlačovací kapacita až 400 kg/hod
Hlučnost: 70 dB
Hmotnost: 75 kg

Nový produkt

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

72 900 Kč s DPH

Více informací

Mísič hlíny Shimpo NRA 04 je kompaktní model využívá principu speciálního uložení dvou šneků a také novou konstrukci šneků, která je patentovaná společností Shimpo. Konstrukce s dvěma šneky se obvykle používá ve velkých a dražších průmyslových lisech. Výsledkem je hmota prakticky bez vzduchu i bez použití vakua.

Tvar násypky eliminuje zachycení hmoty na jejím dně. Tělo lisu je vyrobeno z hliníkové slitiny pro velkou zátěž (provedení NRA-04/S má nerezové tělo a hubici). Lis nově využívá účinného převodového pohonu (starší modely měly řemenný převod). Výhodou použití tohoto typu převodu je mimořádně tichý provoz a minimální opotřebení.

Dva nerezové šneky hnětou a vytlačují kapacitou až 400 kg/hod.

Snadné čištění vyžaduje odstranění pouhých čtyř šroubů pro přístup k vnitřku stroje. Zdvojený bezpečnostní systém: velká tlačítka Start a Stop s gumovými vodotěsnými víčky pro možnost rychlé reakce obsluhy a bezpečnostní spínač, který automaticky vypne otáčení šneků, jakmile jsou odkryty. Dále je lis vybaven pojistkou proti přetížení na ochranu motoru.

Lis vyniká svým kompaktním designem s malým nárokem na pracovní či skladovací prostor. Za zmínku stojí také robustní podstavec vyrobený z ocelových trubek, jedna noha pro vyrovnání případných nerovností je výškově nastavitelná. Součástí dodávky je také válečkový posuvník, gumové krytky na násypku a hubici k zamezení vyschnutí, odřezávací struna namontovaná na vytlačovací hubici a základní nářadí pro údržbu.