Nezávazná poptávka
Objem pálicího prostoru v l
Způsob plnění
Úvod

Vážení zákazníci, milí keramici, dámy a pánové,

keramická pec je klíčovým technologickým zařízením, které značnou měrou rozhoduje o úspěchu Vaší keramické dílny.  Správně nastaví podmínky pro zájmovou činnost klientů ve školních a terapeutických ateliérech. Je určující pro velikost, množství  a často i tvar zhotovovaných předmětů. Vypalovací pec...

Vážení zákazníci, milí keramici, dámy a pánové,

keramická pec je klíčovým technologickým zařízením, které značnou měrou rozhoduje o úspěchu Vaší keramické dílny.  Správně nastaví podmínky pro zájmovou činnost klientů ve školních a terapeutických ateliérech. Je určující pro velikost, množství  a často i tvar zhotovovaných předmětů. Vypalovací pec je zároveň základem strojního parku každého výrobního provozu i uměleckého studia. Bez dobré pece je radost z výsledků Vaší práce vykoupená nepohodlím a ústupky v kvalitě keramické produkce.

V naší následující nabídce naleznete desítky modelů špičkových evropských firem.

Značky ROHDE, Kittec a Nabertherm jsou stálicemi mezi dodavateli pecí pro

všechny kategorie keramiků.

Vrchem plněné (šachtové) pece jsou trvale zlevněné oproti platnému ceníku.

ROHDE Ecotop 50, 50S a 60 máme (téměř) vždy skladem a koupíte je za nejlepších podmínek na trhu. Doprava a zaškolení jsou v ceně pece také u modelů řad TE MCC+ a TE S.

Pece Kittec řady CB máme rovněž ihned k dispozici. Expedujeme je pohotově podle přání zákazníka. Buď přímo z provozovny Pečky, nebo na určené místo s nejnižší možnou kalkulací dopravy. Přesvědčte se a nechte si vyhotovit nezávaznou nabídku.

Nový e-shop, dlouholeté zkušenosti......

Vaše Keramické centrum od roku 1991.

Akce komorové pece Kittec

Přijímáme objednávky na komorové pece Kittec řad ClassicLine CL a ProfessionalLine XT i XR se slevou 20 %, než jak je uvádí oficiální ceník výrobce.

Jedná se o unikátní příležitost pořídit špičkové technologické zařízení za zcela mimořádných podmínek. Připomínáme, že krom pece s příplatkovým regulátorem TC 66 cena obsahuje také dopravu před budovu zákazníka, asistenci při stěhování na určené místo a prokazatelné zaškolení obsluhy, o kterém je vydán protokol. 

Zároveň nabízíme možnost odkupu Vaší staré pece protiúčtem. Informujte se na podrobnosti.

Přejete si pec nakládat zepředu nebo shora?

Zobrazit

Počet produktů: 92

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 92 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 92 položek